Ro Club Maraton
Home | Sitemap | Contact
Ultimele postari pe forum UK FR DE HU IT GR JP 222213.32 km alergati de noi       Concursuri Antrenament Nutritie Sanatate Alergatori Povesti Produse
Home Ro Club Maraton Competitii nationale Calendar AIMS Maratoane in lume FORUM Galerie media Contact

Sondaj de opinie

Care este ritmul cu care alergi un maraton? *
3-4 min/km
4-5 min/km
5-6 min/km
6-7 min/km
> 7 min/km


Nota : campurile cu * sunt obligatorii.


Arhiva sondaje de opinie




Sunteti aici :: Competitii nationale

Competitii nationale

CALENDARUL COMPETITIILOR NATIONALE IN ANUL 2017


Competitia

 Tip

Data

Loc de desfasurare

Organizator

Crosul Anului Nou

sala

2 ianuarie

Bucuresti

Bucharest Lake Challenge 100K

sosea

14 ianuarie

Bucuresti

Faget Winter Race

trail

14 ianuarie

Padurea Faget, Cluj

Asociatia Runsilvania

Cheile Gradistei ETU Wintertriathlon European Cup & Campionatul National de Wintertriathlon 2017

triatlon

21-22 ianuarie

Cheile Gradistei

Federatia Romana de Triatlon

Cupa de Iarna RMA

sala

21-22 ianuarie

Hai sa dam mana cu mana

sosea

24 ianuarie

Galati

Maratonul Unirii

sosea

24 ianuarie

Focsani

Asociatia Sportiva Club EcoAlpin

Faget Winter Tour

trail

28 ianuarie

Padurea Faget, Cluj

Runners Club

Semimaraton Gerar 

sosea

28 ianuarie

Politehnica, Bucuresti

Ro Club Maraton

Vladeasa Winter Trail

trail

11-12 februarie

sat Rogojelu, comuna Sacuieu, Masivul Vladeasa

Maratonul Zapezii

sosea

18 februarie

Rasnov

Asociatia Sportiva Club EcoAlpin

Parangul Night Challenge

trail

18 februarie

Petrosani

A.S. Bike & Run Petrosani

WinterTri Challenge

triatlon

18 februarie

Izvorani

Smart Atletic

Crosul Martisorului

sosea

4 martie

Bucuresti

Crosul Martisorului

sosea

4 martie

Tulcea

Crosul Divelor

sosea

11 martie

Cluj-Napoca

Runners Club

Crosul pentru viata

sosea

18 martie

Bucuresti

The Beard Run 2 - Crosul Treptelor 

scari

18 martie

Cluj-Napoca

Aiud Maraton

trail

25 martie

Aiud

Campionatul Municipal de Sala

sala

25-26 martie

Maratonul Nisipului

trail / plaja

26 martie

Mamaia

Sana Sport

Campionatul National de Cros

sosea

1 aprilie

Pitesti

Semimaratonul Brasov

trail

1 aprilie

Brasov

Asociatia Cetatea Brasovului

Bucharest 10K & Family Run

sosea

2 aprilie

Bucuresti

Asociatia Bucharest Running Club

Hot Chocolate Race 10/5K 

sosea

8 aprilie

Bucuresti

MPG

Campionatul National de Sala

sala

8-9 aprilie

Bucuresti

A.S.E. Student Run

sosea

9 aprilie

Parcul Herastrau, Expo Flora, Bucuresti

I...ASI in Trail

trail

9 aprilie

Bucium, Iasi

Maratonul International Arobs Cluj-Napoca

sosea

9 aprilie

Cluj-Napoca

Runners Club

Crosul "Campionii Sanatatii"(pt. parinti si copii)

sosea

9 aprilie

Bucuresti

Ro Club Maraton

Maratonul Siretului (celor doua lacuri)

sosea

17 aprilie

Adjud

Asociatia Sportiva Club EcoAlpin

Brasov Marathon

trail

22 aprilie

Brasov

Clubul Pentru Protectia Naturii si Turism

Crosul Firmelor

sosea

22 aprilie

Iasi

Crosul Primaverii - Sovata

sosea

22 aprilie

Sovata

The Color Run Bucuresti

fun run

22 aprilie

Bucuresti

Ziua Feroviarului

sosea

22 aprilie

Bucuresti

Baneasa Spring Trail Run

trail

23 aprilie

Padurea Baneasa, Bucuresti

Asociatia Traiesc Sanatos

Bucharest International 10K

sosea

23 aprilie

Bucuresti

Constantina Dita & Friends

Semimaraton Iasi

sosea

23 aprilie

Iasi

Rotary Club

Timotion

sosea

23 aprilie

Parcul Rozelor, Timisoara

Alergotura

Crosul Cetatii Regale a Hategului

trail

29 aprilie

Hateg

Asociatia Drag de Hateg

Crosul „Gall Layos”

sosea

29 aprilie

Sf. Gheorghe

Triatlon Invictus "Pe Arges in Jos" Pitesti

triatlon

29 aprilie

Pitesti

Invictus Romania

UrbanTrail Sinaia 

trail

29 aprilie

Sinaia

Sport La Orice Varsta

Faget Trail Running

trail

30 aprilie

Padurea Faget, Cluj

Clubul Sportiv Clujul Pedaleaza

Resita Trail Race

trail

30 aprilie

Resita

Campionatul National Alergare si Mars pe Sosea

sosea

6 mai

Pitesti

EcoMarathon

trail

6 mai

Moieciu de Sus

Gabriela Szabo Runfest

sosea

6 mai

Bistrita

MPG

Crosul Companiilor Iasi

sosea

7 mai

Iasi

Asociatia Club Sportiv Runners Club

Crosul Inimii

sosea

7 mai

Parcul Tineretului, Bucuresti

VeteRun

sosea

7 mai

Bucuresti

Maratonul Independentei

sosea

9 mai

Bucuresti

Clubul Sportiv Eco Alpin

Crosul Alearga pentru viata

sosea

13 mai

Universitatea Politehnica, Bucuresti

Edelweiss Night Run

trail

13 mai

Campulung Moldovenesc

Asociatia Lacertae Virides si Edelweiss Outdoor Team

Thermal Trail Race

trail

13 mai

Baile 1 Mai

Semimaratonul International Bucuresti

13-14 mai

Bucuresti

Asociatia Bucharest Running Club

Campionatul National de Duatlon

duatlon

14 mai

Cluj-Napoca

Campionatul National de Semimaraton (in cadrul Semimaratonul Bucuresti)

sosea

14 mai

Bucuresti

The Color Run Cluj-Napoca

fun run

14 mai

Cluj-Napoca

Crosul de Noapte

sosea

19 mai

Cluj-Napoca

Runners Club

Transylvania 100K

trail

19 mai

Bran

Crosul Armanilor

sosea

20 mai

Parcul Herastrau, Bucuresti

Crosul Universitatii Cora Lujerului Challenge

sosea

20 mai

Bucuresti

Universitatea Bucuresti, Cora Lujerului

Trail Run Petrovaselo

trail

20 mai

Petrovaselo, jud. Timis

Alergotura

Transilvania Ethno Run

trail

20 mai

Comuna Baciu, Cluj

Clubul Sportiv "Clujul Pedaleaza"

Asaltul Lupilor

cursa cu obstacole

21 mai

Bucuresti

Asociatia RunCorp

Maraton Macin

trail

21 mai

Greci, jud. Tulcea

Asociatia Alearga Zambeste Traieste
Maratonul International Brasov

sosea

21 mai

Brasov

Asociatia Sapte Scari
Crosul Fair-Play Locomotiva

sosea

27 mai

Bucuresti

Maratonul Apuseni

trail

27 mai

Baisoara, Cluj

Clubul Alpin Roman Universitar Cluj

Semimaratonul International Sibiu

sosea

27 mai

Sibiu

Fundatia Comunitara Sibiu

Maraton Tabere cu Suflet

trail

28 mai

Azuga

Tabere cu Suflet

Maratonul, Semimaratonul si Crosul Aradului

sosea

28 mai

Arad

Clubul Sportiv Experienta Multisport, CJA, CCJA, PMA, CMCA

Semimaratonul Targoviste

sosea

28 mai

Targoviste

Alergam pentru copii

trail

1 iunie

Padurea Schulevard, Bistrita

Ultrabug

trail

2-4 iunie

Fundu Moldovei, Bucovina

Asociatia Ultrabug

The Color Run Timisoara

fun run

3 iunie

Timisoara

Triatlon Fara Asfalt la Mare

triatlon

3 iunie

2 Mai, Constanta

Zarnesti Challenge

cursa cu obstacole

3 iunie

Zarnesti, Brasov

Club Sportiv Jitsu Zarnesti

Hit The Top 7

trail

4 iunie

Bran-Poarta, Brasov

Outdoor Romania

Crosul Ziua Olimpica

sosea

8 iunie

Caracal, Olt

Atinge Omu

trail

10 iunie

Pestera, Muntii Bucegi

Maratonul Blessing Hearts

trail

10 iunie

comuna Tomesti, jud. Iasi

Asociatia Blessing Hearts

Macin Mountain Fun - Macin Cross

trail

10 iunie

Satul Greci, Tulcea

Asociatia Bike Works

Muntele Mic Vertical Race (MMicVR)

trail

10 iunie

Borlova, Caras-Severin

Semimaratonul Tusnad

trail

10 iunie

Baile Tusnad - Lacul Sf. Ana

Triatlon X-Man Romania

triatlon

10 iunie

Oradea

Clubul Sportiv Xterra Sport Bihor

Maratonul Inimii

sosea si trail

11 iunie

Buzias, jud. Timis

Clubul Rotary Buzias

Maratonul DHL - Stafeta Carpatilor

sosea

17 iunie

Poiana Brasov

DHL Romania

No Stress Triathlon Mogosoaia 

triatlon

17 iunie

Mogosoaia

Clubul Sportiv No Stress Events

Retezat SkyRace

trail

17 iunie

Cheile Butii

Sport la Orice Varsta

Rompetrol Run & Care

sosea

17 iunie

Parcul Tineretului, Bucuresti

Somova X-Treme Cross Country Running 

trail

17 iunie

Somova, Tulcea

The Color Run Iasi

fun run

17 iunie

Iasi

Cheile Nerei Trail Run

trail

18 iunie

Sasca Romana, Caras-Severin

Alergotura si Asociatia Sportiva Cheile Nerei

Crosul Click! Sanatate

sosea

18 iunie

Bucuresti

Crosul Companiilor Oradea

sosea

18 iunie

Oradea

Runners Club

Bate Toaca

trail

24 iunie

Durau, jud. Neamt

Asociatia "SPORT. NATURA" Piatra Neamt

Cros F-Secure Step by Step

sosea

24 iunie

Parcul Tineretului, Bucuresti

Infodesign Group Romania

Ocean Lava Romania

triatlon

24 iunie

Mamaia

Urbatlon

cursa cu obstacole

24 iunie

Arena Nationala, Bucuresti

MPG

Crosul Companiilor Bucuresti

sosea

25 iunie

Parcul Tineretului, Bucuresti

Campionatul National de Triatlon Supersprint - Master Swim&Tri

triatlon

1 iulie

Snagov, Izvorani

Cozia Mountain Run

trail

1 iulie

Calimanesti

Pegas Triatlon Club

Crosul "Alearga TU pentru EI"

sosea

1 iulie

Brasov

Hospice Casa Sperantei

Crosul Hoia

trail

1 iulie

Padurea Hoia, Cluj

Runners Club

Duatlonul Haiducilor Bistrita

duatlon

1 iulie

Cusma

Hit the Egg - Ousoru Challenge

trail

1 iulie

Vatra Dornei

Campionatul National in Aer Liber

sosea

1-2 iulie

Bucuresti

Duatlon Tara Barsei

duatlon

2 iulie

Rasnov

Floare de Colt Brasov

UltraMaratonul Soarelui 

sosea

2 iulie

Rosia Montana - Sarmizegetusa

Alearga cu San Montan

trail

8 iulie

Baru, Hunedoara

Asociatia San Montan

Crosul UpDown Run

sosea

8 iulie

Brasov

Tura Licuricilor - Light up your city!

sosea

8 iulie

Timisoara

Xsalt Triathlon Sf. Ana

triatlon

8 iulie

Lacul Sfanta Ana

Imprezzion Globabil Trail Running

trail

9 iulie

comuna Racatau, muntii Gilau

C.S. Clujul Pedaleaza

Marathon 7500

trail

14-16 iulie

Salvamont Pestera - Muntii Bucegi

Crosul Memorial "Gheorghe Lazar"

sosea

15 iulie

Bucuresti

Maratonul Rosia Montana

sosea

22 iulie

Rosia Montana

Pachamama Romania

Pegas Triatlon Buftea

triatlon

22 iulie

Buftea

Pegas Triatlon Club

Triatlon Tarnita

triatlon

22 iulie

Tarnita

Urlea ECO Trail Run

trail

22 iulie

Comuna Lisa, Brasov

Clubul Sportiv Tara Fagarasului

Dracula Night Run

trail

27 iulie

Targu Mures

Campionatul European Cross Triatlon si Cross Duatlon - Campionatul National de Cross Duatlon Tg Mures

triatlon

27-30 iulie

Targu Mures

Cindrel InAlergare

trail

29 iulie

Paltinis, Sibiu

Asociatia PeDale Sibiu

The Color Run Mamaia

fun run

29 iulie

Mamaia

Kick Off Events

Crosul Memorial Szasz Albert

sosea

30 iulie

Tg. Mures, Mures

Tabara de alergare montana (cu Silviu Balan)

trail

3-6 august

Babarunca, muntii Ciucas

Cucuietii

trail

5 august

Zarnesti, Brasov

Retezat Maraton

trail

5 august

Rausor - Vf Retezat - Rausor

Asociatia L.I.B.R.A. Natura

Triatlon Cobilita

triatlon

5 august

Cobilita

Ultra Fair Play (AMANAT pt 2018)

trail

5 august

Stefanesti, Prahova

Maratonul Pe aici nu se trece

sosea

6 august

Marasesti, Marasti, Soveja

Asociatia Sportiva Club EcoAlpin
VLC Trail Running (doar pentru copii)

trail

11 august

Horezu, Valcea

Triatlonul Titanilor - Campionatul National de Aquatlon si Triatlon

triatlon

11-13 august

Parcul IOR, Bucuresti

Bucharest Sport Club
Campionatul National de Triatlon (copii si cadeti)

triatlon

12 august

Parcul IOR, Bucuresti

Bucharest Sport Club

Gugu Trail Race

trail

12 august

Bucosnita, Caras-Severin

Oslea Night Ridge

trail

12 august

Uricani, Hunedoara

Clubul Alpin Valea Jiului

Ultimate Mudness

cursa cu obstacole si noroi

12 august

Ciolpani, Ilfov

Asociatia Runsilvania

Campionatul National de Triatlon (juniori, eliter, amatori age group si stafete)

triatlon

13 august

Parcul IOR, Bucuresti

Bucharest Sport Club

Moneasa Trail Running

trail

13 august

Moneasa, Arad

Maratonul Recunostintei

sosea

17 august

Bacau

Clubul Sportiv Eco Alpin Bucuresti

2x2 Race

trail

19 august

Balea Lac

Asociatia 2X2 Romania

Maratonul Recunostintei “Regina Maria”

sosea

19 august

Oituz-Targu Ocna-Oituz

Asociatia Sportiva Club EcoAlpin

Maratonul Ursoii

trail

19 august

Ieud, Maramures

Triatlon Fara Asfalt la Munte

triatlon

19 august

Cerasu-Slon, Maneciu, jud. Prahova

Fara Asfalt

Night Cross Challenge

sosea

25 august

Muzeul Satului Sibiu

Corcova Trail Race

trail

26 august

Corcova, Mehedinti

Asociatia Sport La Orice Varsta

Endurance Triathlon Belis

triatlon

26 august

Belis

Explorer Trail Run

trail

26 august

Comuna Luncavita, Judetul Tulcea

Asociatia Explorer

Harghita Trail Running

trail

26 august

Muntii Harghita, Harghita Madaras

Feel Good Team

Maratonul Dacilor

trail

26 august

Costesti, Hunedoara

Asociatia Corpore Anima

Maratonul Tarnavei

trail

26 august

Municipiul Tarnavei, jud. Mures

Asociatia Tarnaveni Cycling

Maratonul Via Maria Theresia

trail

26 august

Cobilita, Bistrita-Nasaud

Asociatia Tasulea Social

The Color Run Night Cluj-Napoca

fun run

26 august

Cluj-Napoca

Kick Off Events

Haromszek Triatlon - Campionatul National de Triatlon

triatlon

27 august

Covasna

Maratonul Olteniei

trail

27 august

Ramnicu Valcea, Valcea

Ultra Trail Fagaras

trail

1-3 septembrie

Avrig, Sibiu

Bucharest Fox Trail Half Marathon

trail

2 septembrie

Padurea Baneasa, Bucuresti

MPG

Concurs National de Toamna (saituri, sprint, semifond)

sala

2 septembrie

Bucuresti

Maraton EXploreMaramures

trail

2 septembrie

Sighetu Marmatiei, Maramures

Asociatia Maramarul Sighetu Marmatiei

Delta Triatlon Tulcea

triatlon

3 septembrie

Tulcea

Maratonul Dacia-Pontica

sosea

3 septembrie

Adamclisi

Asociatia Sportiva Club EcoAlpin

Maratonul transfrontalier Via Pontica

trail

3 septembrie

2 Mai (Romania) - Krapet (Bulgaria)

Semimaratonul Copalnic Manastur

trail

3 septembrie

Copalnic Manastur, Maramures

Ciucas X3

trail

9 septembrie

Cheia, jud. Prahova

Goana dupa sanatate - alerg si ajut un copil

sosea

9 septembrie

Magurele, jud. Ilfov

Asociatia Diaconia Filiala Magurele

Pe-un picior de plai

trail

9 septembrie

Timisoara

The Color Run Night Bucuresti

fun run

9 septembrie

Bucuresti

Kick Off Events

Transfier

triatlon

9 septembrie

Transfagarasan-Vidraru

Clubul Sportiv No Stress

Cros Crama la Salina

trail

10 septembrie

Salina Turda

Clubul Sportiv Clujul Pedaleaza
Alearga Hasmasii Trail Race

trail

16 septembrie

Balan, Harghita

Asociatia Ecosportiva Sufletul Hasmașului (AESH) si Clubul Sportiv Minerul Balan
Free Spirit Run Ruse-Giurgiu

sosea

16 septembrie

Ruse (Bulgaria) - Giurgiu

Asociatia Club Sportiv Municipal "Dunarea Giurgiu"

Maratonul Cetatii Suceava

trail

16 septembrie

Cetatea de Scaun a Sucevei

Salvati Copiii Filiala Suceava

On Top Of The World

trail

16 septembrie

Sinaia, Prahova

TriChallenge

triatlon

16 septembrie

Mamaia

Clubul Sportiv Smart Atletic si Asociatia Smart Atletic Team

Baneasa Autumn Trail Run

trail

17 septembrie

Padurea Baneasa, Bucuresti

Creasta Cocosului Trail Race

trail

17 septembrie

Breb, Comuna Ocna Sugatag, Maramures

Crosul Companiilor Targu Mures

sosea

17 septembrie

Targu Mures

Oradea City Running Day

sosea

17 septembrie

Oradea, Bihor

Asociatia Clubul Sportiv XTerra Sport Bihor

Transmaraton

sosea

17 septembrie

Transfagarasan

Asociatia Padurea Copiilor

Apuseni Ultra Race

trail

22-24 septembrie

Arieseni, Alba

S24H

sosea

22-24 septembrie

Timisoara

Duatlon Challenge

duatlon

23 septembrie

Sibiu

Gorun Trail Mercheasa

trail

23 septembrie

Mercheasa, Homorod, Brasov

Maratonul Stefan cel Mare

sosea

23 septembrie

Putna

Asociatia Sportiva Club EcoAlpin

Mudrun

cursa cu obstacole si noroi

23 septembrie

Ghermanesti, Comuna Snagov, Ilfov

Mures-Olt Marathon

trail

23 septembrie

Izvoru Muresului, Harghita

Asociatia Sportiva "MONT EVENT"

NoStress Triathlon Callatis

triatlon

23 septembrie

Callatis

NoStress

Semimarathon Bacau

sosea

23 septembrie

Bacau

Crosul Companiilor Cluj-Napoca

sosea

24 septembrie

Cluj-Napoca

Semimaraton Portile Deltei

sosea

24 septembrie

Tulcea

Semimaratonul Plopeni

trail

24 septembrie

Plopeni, jud. Prahova

Cursa Roz si Marsul Casiopeea

sosea

30 septembrie

Bucuresti

Crosul Castanelor

sosea

30 septembrie

Baia Mare

Semimaratonul Bucuriei

trail

30 septembrie

Urlati, jud. Prahova

Iezer Papusa Trail Race

trail

30 septembrie

Leresti, Arges

Asociatia Tourmount

Istrita Escape

trail

30 septembrie

Sarata Monteoru, jud. Buzau

Clubul Sportiv XMRaid – Buzau in parteneriat cu Runscape

Maratonul Albastru

trail

30 septembrie

Sangeorz-Bai, Bistrita-Nasaud

Semimaraton Curtea Domneasca

trail

30 septembrie

Piatra Neamt

Semimaraton Sf. Gheorghe

sosea

30 septembrie

Sf. Gheorghe

Semimaraton Zalau

sosea

30 septembrie

Zalau, Salaj

Runners Club

Crosul Padurii Ploiesti

sosea

30 septembrie - 1 octombrie

Parcul Tineretului, Ploiesti

Asociatia Padurea Copiilor

Ascotid Trail Race

trail

1 octombrie

Targu Mures

Crosul Firmelor

sosea

1 octombrie

Craiova

Maraton Piatra Craiului

trail

7 octombrie

Zarnesti, jud. Brasov

Crosul Padurii Bucuresti

sosea

7-8 octombrie

Parcul Tineretului, Bucuresti

Asociatia Padurea Copiilor

Alerg BM

trail

14 octombrie

Baia Mare

Asociatia Baia Mare in Miscare

Bunloc Vertical Race

trail

14 octombrie

Sacele

Crosul Cetatii Timisoara

sosea

14 octombrie

Timisoara

Alergotura

Duatlonul Copiilor Bistrita

duatlon

14 octombrie

Bistrita

Sugas Race

trail

14 octombrie

Sugas Bai, jud. Covasna

Asociatia Turism si Ecologie CovAlpin

Maratonul International Bucuresti

sosea

14-15 octombrie

Bucuresti

Asociatia Bucharest Running Club

Stafeta Veteranilor

sosea

15-25 octombrie

Iasi-Carei, Bucuresti-Carei, Craiova-Carei

Invictus Romania

Faget Tour Fortech

trail

21 octombrie

Padurea Faget, Cluj

Runners Club

Fuga pe ulita

cursa cu obstacole

21 octombrie

Parcul Herastrau, Bucuresti

MPG

Hercules Maraton

trail

21 octombrie

Valea Cernei, Caras-Severin

Maratonul Delta Dunarii

sosea

21 octombrie

Sulina

Asociatia Sportiva Club EcoAlpin

Maratonul Montan Rafael

trail

21 octombrie

Codlea, Brasov

Fundatia Rafael

Transilvania Half Marathon (PROBABIL)

sosea

22 octombrie

Cluj-Napoca

Clubul Rotary Transilvania Cluj Napoca

Cross-ul Marii Negre

plaja

29 octombrie

Maratonul Recunostintei "Constantin Brancusi"

sosea

29 octombrie

Targu Jiu

Asociatia Sportiva Club EcoAlpin

Semimaratonul Zarnesti Challenge

trail

4 noiembrie

Zarnesti, Brasov

Club Sportiv Jitsu Zarnesti

Cros Aniversar

sosea

11 noiembrie

Brasov

Crosul Unirii

sosea

25 noiembrie

Alba-Iulia

Maratonul Reintregirii Neamului Romanesc (Maratonul 1 Decembrie)

sosea

1 decembrie

Parcul IOR, Bucuresti

Ro Club Maraton

Maratonul Reintregirii Neamului Romanesc

sosea

1 decembrie

Alba-Iulia

Asociatia Sportiva Club EcoAlpin

Crosul Mos Nicolae

sosea

3 decembrie

Bucuresti

Baneasa Winter Trail Run

trail

10 decembrie

Padurea Baneasa, Bucuresti

Asociatia "Traiesc Sanatos" si Running Media Consulting SRL

Ne straduim sa mentinem acest calendar la zi, insa exista si posibilitatea unor modificari, de aceea va sfatuim sa verificati intotdeauna pe site-urile organizatorilor.

Nu ne asumam raspunderea pentru eventualele neplaceri survenite in urma unor astfel de probleme.

Va rugam sa ne semnalati eventualele inexactitati. Organizatorii de concursuri, care nu se regasesc aici, sunt invitati sa ne contacteze pe adresa mincos84nirvana@yahoo.com.

Nu uitati ca membrii Ro Club Maraton beneficiaza de reduceri sau gratuitate la unele dintre aceste competitii.


Ghidul Concursurilor


Ice Power Sponser Lysi Isostar Travel House Nike Flanco Salomon Centrul de nutritie Superfit Seba Med

Compress SportNutricultNewsmanphoto-marathon.ro

Home | Ro Club Maraton | Competitii nationale | Maratoane in lume | Antrenament | Nutritie | Sanatate | Povesti | Termeni si conditii | Contact
Copyright Ro Club Maraton 2017. Toate drepturile rezervate. - Website realizat de PHP Coder si Triumf ®
Fondator Serban Damian, 2007